Karrier-Vízgazdálkodási tervező mérnök

A Zábrák Kft., családi vállalkozásként 30 éve van jelen a környezetvédelem és kármentesítés területén.

Cégünk dinamikus fejlődésének köszönhetően az elmúlt évben mind csapatunk, mind szolgáltatásaink spektruma nagy számban növekedtek.

Egészen a tervezéstől a kivitelezésig foglalkozunk kármentesítéssel, környezetvédelmi engedélyeztetéssekkel, környezetvédelmi fúrásokkal, akkreditált mintavételezéssel, és saját technológiák fejlesztésével és gyártásával.

Az elmúlt év növekedése cégünknél most újabb csapattagok csatlakozását kívánja meg amire lehet, hogy pont Ön lenne a tökéletes jelölt! ️

  • Foglalkozott ezelőtt vízi műtárgyak tervezésével?
  • Van felsőfokú mérnöki végzettsége?
  • Van tapasztalata a környezetvédelmi engedélyeztetések világában?
  • A fejlődés és a szakma szeretete a hajtóereje?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasz akkor egy percet se gondolkozzon tovább, küldje el nekünk a jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • Vízjogi tervezési és engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása.
  • (Környezetvédelmi célú kutak, mezőgazdasági öntözőrendszerek, kármentesítő rendszerek, olaj- és zsírfogó műtárgyak és egyéb vízi létesítmények ügyvitele.)
  • Vízi műtárgyak tervezése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Lehetőség kármentesítési projektekben való részvételre

Elvárások:

  • Mérnök Kamaránál jegyzett tervezői jogosultság(ok): VZ-TER és/vagy VZ-VKG
  • Vízjogi engedélyeztetési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • Környezetvédelmi területen, főleg kármentesítésben szerzett tapasztalat
  • Tudj önállóan is, nagy felelőséggel járó projekteket vezetni
  • Elhivatottság a környezetvédelem iránt

Elvárt tapasztalat:

  • Minimum 5 releváns, szakmában eltöltött év

Előny:

  • Szeret családias, bizalmas hangulatban dolgozni, fejlődni és együtt gondolkozni
  • Új feladatokra, kihívásokra való nyitottság
  • Pozitív, ambiciózus hozzáállás, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Elkötelezettség a minőség, fenntarthatóság és környezetvédelem iránt
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Flexibilitás
  • Nyitottság
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével a hollmann.lili@zabrak.hu e-mail címen várjuk.

Keressen minket

Tervezőiroda: 1118 Budapest, Budaörsi út 131/a.

Telephely: 8600 Siófok, Somlay Artúr utca 11.

Telefonszám: +36 (1) 341-1998

E-mail: zabrak@zabrak.hu

Széchenyi Terv
Széchenyi 2020